Se sirénou to nesouvisí, zato se Sirenií...
Totiž abyste pochopili kontext. To jsem kdysi dávno sledovala Ink Master a narazila na epizodu s "trash polkou", což je pojem, který jsem dřív nikdy neslyšela, zato je to styl, kterému jsem vždy instinktivně holdovala, název nenázev. No a nyní jsem se po letech k tomuto stylu vrátila, nějak mi stále vrtá v hlavě, ráda bych si něco v trash polce nechala vytetovat, ale především bych se to ráda naučila. Ne tedy nutně tetovat, ale jako celkově kreslit. Já totiž moc kreslit neumím, mám nějaké více povedené, nějaké méně povedené obrázky, ale nikdy jsem nenarazila na to "to", co bych opravdu chtěla kreslit a na čem se zdokonalovat. Nějaké pravidelné zdokonalování je věc, která mi extrémně chybí. Vymyslela jsem si tři takové pseudosérie, z nichž jsem zatím publikovala jednu, a to sice své spojování nějakých prvků z mých oblíbených zpěvaček a oblíbených herních postav v jednu finální postavu. Cool, ale je to dost náročné, zejména na přemýšlení, a nakonec i vcelku monotónní, protože těch kreseb jsem udělala šest, první dvě bych ráda překreslila, protože jsou hnusné, ale už mě to tolik nebaví. Tudíž je čas zveřejnit sérii novou, úplně novou, z které mám zatím jen první obrázek a je otázka, zda se to v sérii promění. Učím se kreslit ve stylu trash polka. A více okecávání naleznete v celém článku.
Tak to, co vidíte výše, v podstatě trash polka není :D je to první pokus a není dobrý. Což je fajn, je to odpich, první stavební kámen. Podstatné je, aby se to v něco dobrého časem proměnilo.
Co je trash polka?
Rozbitý design. Černo-červeno-bílo-šedý. Realismus zničený geometrickými futuristickými prvky, dravostí, divokostí a jakousi nedbalou anarchistickou elegancí.
Zde jsou ukázky pár zajímavých tetování, která jsem našla na googlu:
Vítězná čísla jsou: 3976 a 1977.
Trochu, nechala jsem ho očistit můj reálný pokus, takže zde je opravdový výsledek mého snažení.









Žádné komentáře:
Okomentovat